فتاحی: دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان طبق مقررات لغو شد، بازی پرسپولیس - نساجی چهارشنبه برگزار می گردد

مدیر مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: لغو دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان برابر مقررات و به خاطر حضور 6 ملی پوش استقلال و برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انجام شد.

فتاحی: دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان طبق مقررات لغو شد، بازی پرسپولیس - نساجی چهارشنبه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران, سعید فتاحی در مورد اینکه باشگاه نفت مسجدسلیمان مدعی است که با لغو دیدار با استقلال موافق نیست, گفت: وقتی یک تیم بنا به دلایلی تغییر روز یا ساعت یک مسابقه را دارد در این شرایط باید تیم حریف با این درخواست موافقت کند اما در مسئله بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان شرایط متفاوت است و این بازی براساس مقررات لغو گردیده است. در خصوص بازی پرسپولیس و نساجی با توجه به اینکه پرسپولیس یک بازیکن در اردوی تیم ملی داشت، نساجی باید با تغییر روز بازی موافقت کند که بعد از موافقت تیم نساجی این دیدار در روز چهارشنبه 21 شهریور 97 در ساعت 18:40 در استادیوم آزادی برگزار می گردد.

مدیر مسابقات سازمان لیگ توضیح داد: در حال حاضر استقلال 6 بازیکن در تیم ملی دارد وبازی دوستانه تیم ملی با ازبکستان در روز 20 شهریور برگزار می گردد و استقلال نمی تواند مطابق قانون 48 ساعت بعد از بازی تیم ملی، ملی پوشان خود را در اختیار داشته باشد بنابراین در این مورد دیگر نیازی به موافقت حریف برای لغو مسابقه نیست و لغو دیدار کاملاً قانونی انجام گردیده است. قانون 72 ساعت برای ملی پوشان باید رعایت گردد که در این صورت بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان باید در روز 23 شهریور انجام می شد که به دلیل حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بازی با السد در روز 26 شهریور نمی توانست در روز 23 شهریور با نفت مسجدسلیمان بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فتاحی: دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان طبق مقررات لغو شد، بازی پرسپولیس - نساجی چهارشنبه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان طبق مقررات لغو شد، بازی پرسپولیس - نساجی چهارشنبه برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید