طراحی گرافیکی و چاپ

پست جنجالی کامیابی نیا و کنایه به بیانیه بعضی باشگاه ها؛ لقب یک تیم خاص، برازنده تیم ما است

خبرگزاری خبرنگاران- کمال کامیابی نیا که در چند بازی اخیر پرسپولیس به میدان نرفته امیدوار است مقابل ذوب آهن به میدان برود.

15 بهمن 1399

طرز فکر اعتیادآور و روش های درمان آن

چاپ دوم کتاب طرزفکر اعتیادآور (خودفریبی را درک کنیم) نوشته آبراهام تورسکی روانه بازار کتاب شد.

7 دی 1399

اخلاق ساد منتشر شد

کتاب اخلاق ساد، مقالاتی درباره اندیشه و منظومه فکری ساد، متفکر فرانسوی با گردآوری و ترجمه سامی آل مهدی منتشر شد.

4 آذر 1399

درخشش مخترعان اسفراینی در مسابقات جهانی نوآوری حوزه کرونا

مخترعان اسفراینی توانستند در مسابقات جهانی نوآوری 2020 که به صورت آنلاین در کشور های رومانی، لهستان و ترکیه برگزار گردید، چندین مقام برتر را از آن خود نمایند.

20 آبان 1399

بازیگر ترکیه ای مقابل دوربین فیلم سینمایی هولیا، پورسرخ به فیلم اضافه شد

فیلمبرداری هولیا به کارگردانی مرتضی آتش زمزم با حضور پوریا پورسرخ و هولیا دیکن پیگیری می گردد.

10 آبان 1399

تفاوت های کوزه را هم شکستم در 221 لهجه، خوردند چگونه خوردن شد؟

به گزارش خبرنگاران، برنامه سخنرانی های روز نخست دومین همایش زبان ها و گویش های ایرانی؛ گذشته و حال پیش از ظهر امروز یکشنبه 14 دی ماه در مرکز همایش های بین المللی رایزن مرکز دایره المعارف عظیم اسلامی در تهران پیگیری شد.

9 آبان 1399

خبرنگاران جایزه ادبی صلح دیتون به آتوود رسید

تهران- خبرنگاران- جایزه یک عمر دستاورد ادبی صلح دیتون به مارگارت آتوود نویسنده سرشناس کانادایی و خالق رمان های معروفی چون سرگذشت ندیمه و سال سیلاب اهدا شد.

6 آبان 1399

نشر ایران احتیاج به بازتعریف دارد

خبرنگاران ورود پلتفرم ها یا اپلیکیشن های انتشار و خرید و فروش کتاب رویدادی نیست که به تازگی صنعت نشر جهان با آن آشنا شده باشد؛ در واقع از زمانی که یک اپلیکیشن جست وجو و خرید و فروش کتاب به صورت پیش زمینه و کارخانه ای در گوشی های هوشمند قرار داده شد، باید...

25 شهریور 1399

قدیمی ترین تماشاخانه های تهران ، از ساخت هتل 400 اتاقه تا نبض کُند تئاتر

ابتدا قرار بود در این مکان یک هتل 400 اتاقه برای گردشگر ها بسازند، اما بعد تبدیل شد به قلب تپنده تئاتر ایران که البته این روز ها نبضش ضعیف شده و به شماره افتاده است.

21 تیر 1399

نخستین جشنواره شعر دوبیتی و رباعی خلیج فارس فراخوان داد

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر بوشهر با اعلام این خبر به خبرنگار خبرنگاران در بوشهر، گفت: این جشنواره در قالب دوبیتی و رباعی با موضوع خلیج فارس برگزار خواهد شد.

10 تیر 1399

ماجرای صفرها در بازسازی واحد پولی کشورها

خبرنگاران/خراسان رضوی اصلاح واحد پول یا بازسازی آن تغییر عمده ای است که در ارزش واحد پول یک کشور که نسبت برابری آن به سایر ارزهای بین المللی یا نسبت به طلا و نقره را دستخوش تغییر می سازد.

20 خرداد 1399

یک شرکت دانش بنیان گواهینامه راهکارهای نوین درمان زخم دریافت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، یک شرکت دانش بنیان فراوری کننده پانسمانهای نوین ترمیم زخم، بند آورنده های خونریزی و محلولهای ضدعفونی کننده بر پایه تکنولوژی نانوکلوئید نقره که دارای مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهی...

28 بهمن 1398

روسیه در موشک های هایپرسونیک از امریکا جلوتر است

ترامپ میخواهد در راستای دکترین هسته ای جدید امریکا که در سال 2018 اعلام شد، اساساً هرگونه محدودیتی در زمینه توسعه جنگ افزار های هسته ای از جمله موشک های مجهز به کلاهک های هسته ای را از میان بردارد و در این زمینه اقدامات نامحدودی را انجام دهد.

16 دی 1398

کمبود فضای کسب و لحاظ نکردن نیازهای صنعت در رشته ها از دلایل افزایش دانشجویان دکتری

مدیر سابق امور آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، بااشاره به افزایش چند برابر پذیرش دانشجویان دکتری در چند سال اخیر گفت: دلیل اصلی این افزایش، ارزیابی نکردن نیازهای صنعت در رشته ها و گرایشات مختلف است.

4 دی 1398