سرمربی شهرداری ورامین: روی سرویس های پرشی غافلگیر شدیم

به گزارش یک سایت خوب، سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: روی سرویس های پرشی کمی غافلگیر شدیم و با استفاده از دو قطرپاسور و سرویس های خوب و شناخت بیش تر، توانستیم به بازی برگردیم و برنده شویم.

سرمربی شهرداری ورامین: روی سرویس های پرشی غافلگیر شدیم

به گزارش یک سایت خوب، رحمان محمدی راد سرمربی شهرداری ورامین پس از رجحان 3 بر یک برابر نماینده اندونزی در نشست خبری گفت: با وجود نداشتن شناخت قبلی، از قبل پیش بینی نموده بودم که حریف، چند بازیکن باکیفیت دارد و می تواند ما را آزار دهد و وقتی ست اول و دوم را تقریباً راحت بردیم، سورپرایز شدم ولی در ست سوم با جابه جایی بازیکن 17 و 12 روی سرویس، به خصوص روی سرویس های پرشی کمی غافلگیر شدیم و با استفاده از دو قطرپاسور و سرویس های خوب و شناخت بیش تر، توانستیم به بازی برگردیم و برنده شویم.

وی در خصوص تیم حریف اضافه نمود: آن ها در ست سوم به بعد، تیم خوبی شده بودند و به لطف دو بازیکن خوبشان به خصوص شماره 17 که بیش ترین پاس را می گرفت، ما را آزار دادند.

محمدی راد در پاسخ به سوال خبرنگار چین تایپه ای که پرسید فکر نمی نماید پاسور تیمش خیلی مسن است، گفت: در پست پاسور بازیکن هرچه باتجربه تر باشد، مثمرثمرتر خواهد بود. پاسوری، کار سختی است و پاسور خوب شدن، زحمت زیادی دارد. نکته مهم دیگر این که پاسور باید راه بردن را بلد باشد که پاسور ما (پرویز پزشکی) کارش را بلد بود.

محمد فلاح هم که همراه محمدی راد در نشست خبری حاضر شده بود، در پاسخ به این سوال که بازی را چه طور ارزیابی می نماید، گفت: همواره آغاز تورنمنت سخت است و موضوع دیگر اینکه ما از بهترین تیم های آسیا هستیم و این خود برای حریفان ما ایجاد انگیزه می نماید. اندونزی در ست سوم به بعد، سرویس های خوبی زد و ما هم به تدریج با کنترل سرویس ها توانستیم بر بازی مسلط شویم و بازی را ببریم.

وی در انتها گفت: گرچه تیم های خوبی در جام حاضر هستند ولی من و هم تیمی هایم برای قهرمانی کوشش می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرمربی شهرداری ورامین: روی سرویس های پرشی غافلگیر شدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی شهرداری ورامین: روی سرویس های پرشی غافلگیر شدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید