انتقاد کاخ سفید از اوباما به دلیل اظهاراتش علیه ترامپ

به گزارش یک سایت خوب، مشاور کاخ سفید از سخنان اخیر رئیس جمهور سابق آمریکا به دلیل موضع گیری علیه دولت ترامپ، انتقاد کرد.

انتقاد کاخ سفید از اوباما به دلیل اظهاراتش علیه ترامپ

به گزارش گروه بین الملل یک سایت خوب، پیتر ناوارو مشاور کاخ سفید از اظهارات باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا به شدت انتقاد کرد.

وی در مصاحبه با شبکه خبری ای بی سی نیوز گفت: من خشنود هستم که آقای اوباما شغل جدیدی به عنوان سخنگوی رسانه ای جو بایدن (نامزد دموکرات ها برای انتخابات 2020) پیدا نموده است.

باراک اوباما،هفته پیش گفته بود که پاسخ دولت ترامپ به همه گیری کووید-19، فاجعه پرهرج ومرج مطلق بوده است.

اوباما همچنین ساکن فعلی کاخ سفید و متحدانش را به تشدید تنش های قبیله ای در سراسر کشور متهم کرد که به گفته او همین مسئله، مانع تلاشها برای کاهش تعداد کلی مبتلایان در آمریکا شده است.

بجز سخنرانی های ستاد انتخاباتی در انتخابات میان دوره سال 2018، اوباما از زمان انتخابات سال 2016 که ترامپ توانست با شکست هیلاری کلینتون به مقام ریاست جمهوری آمریکا برسد و جای وی را پر کند، در اغلب موارد سکوت اختیار نموده است.

ماه گذشته هم اوباما در ارتباط با بحران همه گیری کرونا ترامپ را مورد انتقاد قرار داده و گفته بود هیچ طرح ملی منسجمی برای رسیدگی به این بحران در دستور کار دولت آمریکا قرار ندارد.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "انتقاد کاخ سفید از اوباما به دلیل اظهاراتش علیه ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کاخ سفید از اوباما به دلیل اظهاراتش علیه ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید