امید نظری: مذاکراتم با پرسپولیسی ها نتیجه نداد، بیرانوند بهترین بازیکن ایران در جام جهانی بود

از نگاه امید نظری، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان علیرضا بیرانوند بهترین بازیکن این تیم در جام جهانی 2018 روسیه بوده است.

امید نظری: مذاکراتم با پرسپولیسی ها نتیجه نداد، بیرانوند بهترین بازیکن ایران در جام جهانی بود

به گزارش خبرنگاران، امید نظری بازیکنی دورگه ایرانی - فیلیپینی بود که بعد از مقطعی بازی در تیم ملی دیگر از سوی کارلوس کی روش به اردوی این تیم دعوت نشد. حالا او در لیگ فیلیپین و تیم Ceres–Negros F.C توپ می زند، تیمی که در لیگ سال جاری فیلیپین توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد. آنها در رقابت های AFC CUP حذف شدند، اما هنوز امیدوارند در رقابت های جام حذفی فیلیپین بتوانند عنوان شایسته ای کسب نمایند. گفت وگوی خبرنگار خبرنگاران با این بازیکن در زیر می آید:

خبرنگاران: در خصوص قهرمانی در لیگ فیلیپین چه صحبتی داری؟ سال جاری تیم مان دوباره در لیگ قهرمان شد. البته دو هفته قبل قهرمانی مان مسجل گردیده بود. در کل سال جاری از لحاظ فوتبالی سال خوبی بود، همان طور که پارسال برای مان خوب بود. متأسفانه از AFC CUP حذف شدیم، در حالی که فصل قبل از مرحله گروهی صعود نموده و به مرحله حذفی رسیده بودیم. با این حال الان فقط رقابت های جام حذفی فیلیپین برای مان مانده است که دو هفته دیگر آغاز می گردد.

خبرنگاران: شرایط خودت در فصل گذشته لیگ فیلیپین چگونه بود؟ سال جاری برای من سال خوبی بود. من جزو بازیکنانی بودم که بیشتر از سایر بازیکنان برای تیمم بازی کردم و می توان گفت همه چیز برایم خوب بود. حتی یک قرارداد جدید نوشتم تا قراردادم را برای یک فصل دیگر تمدید کنم.

خبرنگاران: بازی های تیم ملی ایران را در جام جهانی 2018 دیدی؟ بله، من بازی های ایران در جام جهانی را نگاه می کردم. تیم ملی خیلی خوب بازی می کرد. با وجود اینکه در گروه خیلی سختی بود، اما اینقدر خوب بازی کرد که می توانست با کمی شانس به مرحله بعد هم صعود کند، ولی فوتبال همین است و چنین اتفاقاتی در آن طبیعی است. با این حال اعضای تیم ملی باید به خاطر این شرایطی که دارند، خوشحال باشند.

خبرنگاران: بهترین بازیکن تیم ملی از نظر تو چه کسی بود؟ دروازه بان تیم ملی خیلی خوب بود و من عملکرد بیرانوند را دوست داشتم.

خبرنگاران: این روزها بحث تمدید قرارداد کی روش با تیم ملی مطرح است. در این مورد نظرت چیست؟ کی روش با تیم ملی نتایج خیلی خوبی گرفته و دو صعود پی درپی به جام جهانی داشته است. فدراسیون فوتبال اگر می تواند باید یک قرارداد جدید با او امضا کند. کی روش هویت خوبی به تیم ملی داده و نتایج خوبی هم گرفته است.

خبرنگاران: امین، برادر کوچک تر تو که دعوت کی روش را برای حضور در تیم ملی رد کرد، الان چه شرایطی دارد؟ امین الان دو سه ماه است که در لیگ فنلاند بازی می نماید و قبل از آن به مدت طولانی مصدوم بود، ولی الان دارد به روزهای خوب خودش نزدیک می گردد. برای امین بازی در لیگ فنلاند خوب بود تا با انجام بازی های متعدد در شرایط مسابقه قرار بگیرد. او تا سرانجام این فصل با تیمش قرارداد دارد و بعد از آن باید ببینیم چه می گردد.

خبرنگاران: آیا او قرار است پیراهن تیم ملی فیلیپین را بر تن کند؟ امین یکسری اقدامات را انجام داده تا در رقابت های جام ملت های آسیا پیراهن تیم ملی فیلیپین را بر تن کند.

خبرنگاران: تو از پدری ایرانی و مادری فیلیپینی به جهان آمدی، اما بزرگ گردیده کشور سوئد هستی، کشوری که سامان قدوس دیگر ملی پوش ما در آن بزرگ گردیده است، اما در تیم ملی ایران بازی می نماید. نظرت در مورد این بازیکن چیست؟ بله سامان هم به نوعی از کشور ماست. او بازیکن خوبی است که دو سه سال در لیگ برتر سوئد خیلی خوب ظاهر شد و یکی از برترین گلزن های لیگ سوئد محسوب می شد. امین برادرم خیلی بهتر از من او را می شناسد.

خبرنگاران: بازی های لیگ ایران و اتفاقات آن را پیگیری می کنی؟ بله، نگاه می کنم و متوجه شدم که اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به تیم تراکتورسازی رفتند. لیگ ایران از لیگ های خوب آسیاست. حتی می بینید برخی باشگاه های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم خوب بازی می نمایند. تیم هایی مانند پرسپولیس هم همیشه خوب بوده اند. آن زمان هم که من تیم ملی بودم با مسئولان وقت پرسپولیس برای حضور در این تیم مذاکراتی داشتم، اما این مذاکرات به نتیجه نرسید که پیراهن پرسپولیس را برتن کنم. فوتبال است و از این مسائل درون آن زیاد است. من هم گلایه ای ندارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امید نظری: مذاکراتم با پرسپولیسی ها نتیجه نداد، بیرانوند بهترین بازیکن ایران در جام جهانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید نظری: مذاکراتم با پرسپولیسی ها نتیجه نداد، بیرانوند بهترین بازیکن ایران در جام جهانی بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید